صنایع دستی اصفهان  ,فریت بار به امریکا  ,ایرانسل ارزان  ,دانلود کتاب  ,عطر ادكلن  ,میناکاری  ,ویبره  ,خرید دامنه  ,اخبار روز  ,
در تور آنتاليا از پارك طبيعي آن ديدن نماييد  ارائه تور گوانجو چين، تور كيش، تور مشهد، تور آنتاليا | زيما سفر پارس ارائه تور گوانجو چين، تور كيش، تور مشهد، تور آنتاليا | زيما سفر پارس ارائه تور گوانجو چين، تور كيش، تور مشهد، تور آنتاليا | زيما سفر پارس .

ارائه تور گوانجو چين، تور كيش، تور مشهد، تور آنتاليا | زيما سفر پارس

تور آنتاليا و پارك محافظت شده در آنتاليا

تور آنتاليا و فعاليت هاي آن

فعاليت هايي كه بايد در آنتاليا انجام دهيد 

مقدمه

در خدمت خوانندگان و مشتريان محترم زيما سفر پارس هستيم با  تور آنتاليا  و سفر به اين شهر جذاب تركيه و فعاليت هايي كه در آنتاليا قابل انجام است و مي تواند سفر شما را به يك سفر خاطره انگيز و دوست داشتني تبديل كند.

در اين مقاله به موقعيت جغرافيايي آنتاليا، وضعيت آب و هواي آنتاليا و جاذبه هاي گردشگري آنتاليا مانند مناطق طبيعي، بندرها، مناطق محافظت شده طبيعي، رود ها و رودخانه ها و ساختار باستاني شهري با معماري يوناني.

همراه ما باشيد تا با اين موارد در اين مقاله بيشتر آشنا شويد.

تور آنتالياشما را با اين مكان ها آشنا مي كند و مي توانيد تفريح هاي توريستي مناسبي در آنتاليا داشته باشيد.

جاذبه ها و مكان هاي جذاب

آنتاليا يك شهر بزرگ در امتداد ساحل جنوب غربي تركيه است و پايتخت استان خودش مي باشد. آنتاليا در كرانه درياي مديترانه قرار گرفته است و جاذبه هاي مختلف توريستي را در اختيار شما قرار مي دهد.

در ساحل Kaleici قدم بزنيد

Kaleici، يا آنتالياي قديم ، يك منطقه زيباي محافظت شده طبيعي است كه شما را به يك سفر در گذشته مي برد. اگر چه اكثريت قريب به اتفاق ساختمان ها بازسازي شده اند، هنوز معماري كلاسيك در نماي خارجي آنها وجود دارد. خيابان ها باريك هستند و اگر شما مسير خود را به خوبي بلد نباشيد، بسيار راحت ممكن است گم بشويد، اما اين تنها نيمي از سرگرمي در جستجوي قسمت قديمي شهر است. در اين قسمت از شهر، خانه هاي ارزان قيمت در خانه هاي بازنشستگي، خريد، غذا خوردن و شب زنده داري با قيمت پايين پيدا خواهيد كرد، بنابراين فرصت را از دست ندهيد!

آبشار هاي زيباي آنتاليا

در سراسر منطقه آنتاليا رودخانه ها و آبشارهاي بسياري وجود دارد و بسياري از آنها بسيار ديدني هستند. يك رانندگي كوتاه به شما امكان دسترسي آسان به تعدادي از آبشارها را مي دهد. برخي از آنها در امتداد ساحل، به اقيانوس ريخته مي شوند و بقيه در داخل جزاير، استخرهايي را ايجاد مي كنند. برخي از شناخته شده ترين اين آبشارها عبارتند از: Duden، Kursunlu و Alexander.

معماري يوناني آنتاليا

اگر چه مردم محلي اغلب دوست ندارند در مورد آن صحبت كنند، اما شهر اصلي آنتاليا عمدتا توسط يونانيان ساخته شده است، بنابراين شما مي توانيد امكانات فراواني براي ديدن معماري كلاسيك يونان و مجسمه هاي باستاني ساخته شده از سنگ گرانيت داشته باشيد كه يونانيان به خاطر آن مشهور هستند. شما مي توانيد برخي از اين آثار را در خرابه هاي آمفي تئاتر آسپندوس ببينيد كه در خارج از آنتاليا قرار دارد. همچنين در نزديكي ويرانه هاي باستاني Perge، كه در آن شما مي توانيد خرابه هاي يك حمام رومي و آگورا، كه در آن كسب و كار اجتماعي و سياسي انجام مي شد را پيدا كنيد. اگر شما ترجيح مي دهيد در داخل شهر باقي بمانيد، دروازه هادريان در مركز آنتاليا واقع شده و بسيار زيبا است.

سواحل آنتاليا

آنتاليا درست در امتداد ساحل درياي مديترانه است. ساحل لارا مسافتي طولاني از شن و ماسه ارائه مي دهد و شما از منظره ساحل لذت خواهيد برد. بندر آنتاليا منطقه ديگري است كه در ميان گردشگران بسيار محبوب است. براي لذت بردن از هوا در كنار ساحل، به بندر برويد و كشتي هاي كوچك و بزرگ را تماشا كنيد. هر روز در اين بندر شلوغ، كشتي هاي كروز، قايق هاي خصوصي و كشتي هاي تجاري تردد مي كنند.
آنتاليا در تابستان گرم و در زمستان سرد و معتدل است، اما سرماي آن شديد نيست كه همين ويژگي آن را به يك مقصد سفر عالي در هر زمان از سال تبديل كرده است.

از صفحه تور آنتاليا  ما ديدن فرماييد و با تور هاي جذاب آن آشنا شويد.


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۱:۴۴:۱۵ توسط:زيما سفر پارس موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :